Başkan Aksu: “Büyük zaferler kazanmaya devam edeceğiz!”
  • HaberON6
  • Genel
  • Başkan Aksu: “Büyük zaferler kazanmaya devam edeceğiz!”

Başkan Aksu: “Büyük zaferler kazanmaya devam edeceğiz!”

ABONE OL
17 Mart 2023 12:45
Başkan Aksu: “Büyük zaferler kazanmaya devam edeceğiz!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başkan Aksu’nun açıklaması şu şekilde:

Anadolu’nun dört bir yanında öz yurdunu savunmak için Çanakkale’de bir araya gelen kahraman milletimiz, binlerce yıldır hiçbir zaman taviz vermediği bağımsızlık ve egemenliğine kasteden işgal güçlerine karşı gereken cevabı vermekte tereddüt etmemiştir. Önce Çanakkale’de, sonra Sakarya’da, Afyon’da, Dumlupınar’da yurduna sahip çıkan, bu uğurda canını vermekten bir an olsun tereddüt etmeyen milletimiz, tarihe adını asla silinmeyecek altın harflerle yazdırmıştır. Genci yaşlısı, kadını erkeği, doğulusu ve batılısı, Cumhuriyetimiz ve partimiz CHP’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bir araya gelmiş ve Çanakkale Zaferimiz, Milli Mücadele’nin önsözü olarak kitaplardaki yerini almıştır. İşte bu büyük birlik ve beraberlik ruhu ile büyük Türk Milleti, tarihe yön veren kadim Anadolu halkı isterse eğer zincirler erir, taç ve tahtlar yok olur. Şanlı tarihimizden, ayrılmaz birlik ve beraberliğimizden aldığımız güç ve ilhamla karşımızda emperyalist güçler ve işgalciler, dâhili ve harici bedbahtlar duramaz!

Bu büyük milletin fertleri olarak, tarih var olduğu sürece eşitlik, özgürlük ve kardeşliği egemen kılmaya, hak, hukuk ve adalet için mücadele etmeye, haklı direnişler ile büyük zaferler kazanmaya devam edeceğiz!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.