Annelerden mesaj var; Başarabilirsiniz çünkü kadınsınız!
  • HaberON6
  • Genel
  • Annelerden mesaj var; Başarabilirsiniz çünkü kadınsınız!

Annelerden mesaj var; Başarabilirsiniz çünkü kadınsınız!

ABONE OL
10 Şubat 2024 07:34
Annelerden mesaj var; Başarabilirsiniz çünkü kadınsınız!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi, Şubat ayı buluşmasında Zayıflama Koçu ve Welness
Antrenörü Yeşim Tanatay’ı ağırladı. Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız konulu sunumunda
Tanatay, tek başına spor yapmanın insanı zayıflatmadığını söyledi.
Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ve verdikleri burslarla bugüne dek binlerce
öğrencinin hayatına dokunan TAD Bursa Şubesi, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Podyum Davet’teki Şubat ayı buluşmasında Zayıflama Koçu ve Welness Antrenörü Yeşim Tanatay’ı üyeleriyle buluşturan TAD Bursa Şubesi, farklı olduğunu kadar da faydalı bir etkinliğe imza attı. Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız konulu sunumunda sağlıklı yaşamın şifrelerini veren Tanatay, tek başına spor yapmanın zayıflamaya yardımcı olmadığını belirtti. Tanatay, “Formda kalmanın yüzde 70’i doğru ve sağlıklı beslenme, yüzde 30’u ise spordan geçiyor. Burada yürüyüş yapmak çok önemli. İnsanın çok fazla spor yaparak kendisini zorlamasını doğru bulmuyorum” dedi.
Etkinliğin sonunda TAD Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz, Yeşim Tanatay’a teşekkür etti.Türk Anneler Derneği Bursa Şubesi, Şubat ayı buluşmasında Zayıflama Koçu ve Welness  Antrenörü Yeşim Tanatay£ı ağırladı.  Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız  konulu sunumunda Tanatay, tek başına spor yapmanın insanı zayıflatmadığını söyledi.
Gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri ve verdikleri burslarla bugüne dek binlerce
öğrencinin hayatına dokunan TAD Bursa Şubesi, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Podyum Davet’teki Şubat ayı buluşmasında Zayıflama Koçu ve Welness Antrenörü Yeşim Tanatay’ı üyeleriyle buluşturan TAD Bursa Şubesi, farklı olduğunu kadar da faydalı bir etkinliğe imza attı. Başarabilirsiniz Çünkü Kadınsınız konulu sunumunda sağlıklı yaşamın şifrelerini veren Tanatay, tek başına spor yapmanın zayıflamaya yardımcı olmadığını belirtti. Tanatay, “Formda kalmanın yüzde 70’i doğru ve sağlıklı beslenme, yüzde 30’u ise spordan geçiyor. Burada yürüyüş yapmak çok önemli. İnsanın çok fazla spor yaparak kendisini zorlamasını doğru bulmuyorum” dedi. Etkinliğin sonunda TAD Bursa Şubesi Başkanı Sibel Gönülkırmaz, Yeşim Tanatay’a teşekkür etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.