Şehit olan 12 kahraman için Bursa ‘ da yürüyüş
  • HaberON6
  • Genel
  • Şehit olan 12 kahraman için Bursa ‘ da yürüyüş

Şehit olan 12 kahraman için Bursa ‘ da yürüyüş

ABONE OL
25 Aralık 2023 14:30
Şehit olan 12 kahraman için Bursa ‘ da yürüyüş
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Reklam

Zafer Partisi Bursa İl Başkanlığı tarafından önceki gün şehit olan 12 Kahraman Türk Askeri için Bursa da yürüyüş düzenlendi. Yoğun halk katılımında olduğu yürüyüşte açılan dev Türk bayrağı altında toplanan kalabalık, terör örgütüne ve destekçilerine tepki gösterdi. “Türk’üz Türkçüyüz Atatürkçüyüz” ve “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” şeklinde atılan sloganlar eşliğinde Setbaşı bölgesinden polis korteji ile birlikte yürüyen kalabalık, Atatürk Anıtı önünde açıklamada bulundu. Açıklamayı Zafer Partisinden Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Bayram Kazancı gerçekleştirdi.
MECLİSTEKİ HAİNLER
KAZANCI açıklamasında özellikle mecliste bulunan terör destekçilerini hedef aldı.
“Türk milleti şunu unutmamalı Terör problemi mecliste deri koltuklarda vatan hainleri oturtturularak çözemezsiniz. Yapılacak ilk iş kandile operasyon yapmak yerine TBMM deki terör odaklarını yok etmektir. Mecliste şehit olan çocuklarımızın annelerinin babalarının ödediği paralarla o hainleri orada oturtarak terör sorununu çözemezsiniz. Kanser olmuş bir hastaya ilaç vererek kanseri çözemezsiniz cerrahi operasyon yapmanız lazım”
TÜRK KANI DEĞERSİZ Mİ
Tepkilerin yetersizliğinden yakınan KAZANCI “Filistin için yürüyenlere sesleniyorum, evet Filistin’de bir zulüm bir katliam var ama Filistin için yürüyenlerin, şehit olan Türk evlatları için yürümemesini de kınıyoruz. Akan bu Türk kanı Arap kanı kadar değerli değil mi” şeklinde konuştu. KAZANCI “Bu saatten sonra tekrar ediyoruz her kim bu terör örgütünün meclisteki uzantısının yanından geçerse onlarlar işbirliği yaparsa, bu zafer partisinin bir numaralı mücadele edeceği odaktır. Bizler Atatürk’ün başlattığı kuvayi milliye hareketi olarak vatanımızı milletimizi devletimizi savunmaya devam edeceğiz. Bir adım geri atmayacağız” diyerek sözlerine son verdikten sonra kalabalık istiklal marşı ve andımız’ı  okuyarak gösteriye son verdiler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.