“USS NİTZE İNCELENMELİ”

“USS NİTZE İNCELENMELİ”

ABONE OL
21 Mart 2023 12:59
“USS NİTZE İNCELENMELİ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Sultan Abdülhamid Han Kültür ve Eğitim Derneği Başkanı Turgay Yazıcı, bir açıklama yaparak ülkemizde yaşanan deprem ve sel felaketlerinin bir süredir Türkiye’de farklı noktalarda bulunan Amerikan Savaş Gemisi USS Nitze ile bağlantılı olabileceğini ileri sürdü. Yazıcı, geminin zaman kaybetmeden takibe alınması ve incelenmesi için çağrıda bulundu. 

KARADENİZ’E GELDİ, BOLU SALLANDI

Kahramanmaraş depremleri öncesi Düzce’de bulunan geminin son olarak Karadeniz’de demirlediğini hatırlatan Yazıcı, “USS Nitze savaş gemisi Karadeniz’e geldi. Montrö Boğazlar Anlaşması gereği bu gemiye izin verildiği söyleniyor. Zonguldak açıklarında demirledi. Geldiği gün, 16 Mart’ta Bolu’da 4,8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Neden bu geminin gittiği her yerde deprem oluyor. Bu tesadüf mü? Kahramanmaraş depremi öncesi de Kağıthane’de de hiç fark edilmeyen bir fay hattının harekete geçtiğini, deprem olduğunu görmüştük bu gemi geldiğinde” dedi.

 

HERR ŞEY JEFFRY L. FLAKE’İN GEMİYİ ZİYARETİYLE BAŞLADI

ABD Büyükelçisi Jeffry L. Flake’in İstanbul Boğazı’na demirleyen USS Nitze isimli savaş gemisini ziyaret ettiğini hatırlatan Yazıcı, şöyle devam etti: “O gün Jeffry L. Flake alay edercesine topları Dolmabahçe’ye çevirip ‘İstanbul çok güzel bir şehir’ gibi açıklamalar yapmıştı. Bundan bir gün önce de İçişleri Bakanımız kendisine yönelik ‘Çek o pis ellerini Türkiye’nin üzerinden’ demişti. O günden bu yana ülkemizde 45 gündür farklı farklı bölgelerde depremler yaşanmaya devam ediyor. Arkasından yoğun yağışlar ve sel felaketleri yaşandı. Bütün bunlar rastlantı mı?”

 

“Bu gemi 2002 yılında başlayıp 2004’te denize indirildi. 2005’te donanmaya katıldı. 2004’ten 2005’e kadar geçen sürede bu gemi üzerine bir takım HAARP eklentileri yapıldı. Bu teknolojiyi birileri inkar etse de bu teknoloji üzerinde çalışmalar yapıldığını herkes biliyor. Kimileri kapandı diyor. Ancak orası kağıt üzerinde Kanada üniversitesine devredilmiş gözüküyor. Kapanmış bir şey yok. Orada HAARP çalışmasını Pentagon yaptı ve yapmaya devam ediyor.”

 

BARKEY DARBE MESAJI VERDİ

“Bir de Henri Barkey detayı var. İstanbul’da doğmuş, Türkiye ve Amerika vatandaşı. Eski CIA danışmanı. 15 Temmuz öncesi Büyükada’da 40 akademisyenle toplanmış, darbeyi oradan izlemişlerdi. İngiliz ve İranlı akademisyenler de vardı o grupta. Darbeyi izlediler. Başarısız olunca sürat motoruyla Yunanistan’a kaçtı. O Barkey 2 ay önce bir köşe yazısı yazdı ve Türkiye’de darbe yapılması şart dedi. Ama Amerikancı bir askeri darbe olmalı dedi. Ardından bu gemi ile birlikte felaketler gelmeye başladı.”

 

GEMİ UZMAN KİŞİLERCE İNCELENMELİ

“USS Nitze bugün Karadeniz’de. Bir afet yaşanırsa sorumlusu bu gemidir. Çünkü bu gemi HAARP ile donatılmış bir gemidir. İşte bu sebeple Devletimizin derhal bu gemiyi yakın takibe almasını, hatta kamuoyunu aydınlatıcı şekilde bu geminin uzman kişilerce incelenmesini talep ediyoruz.”

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.